Zubní Kartáček Swissdent - Profi , Gold, 1

Zubní kartáček Swissdent - Profi , Gold, 1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:SWISSDENT
Cena:153.00 Kč
Zubní kartáček Swissdent - Profi , Gold, 1 2,75 (55%) 25 hodnocení

Zubní kartáček s měkkými štětinami **Swissdent Profi Whitening Soft** díky obsahu mikročástic **zvyšuje účinek bělicích zubních past** Swissdent. Kartáček má malou hlavici, díky níž můžete vyčisit i špatně přístupná místa a rovnou rukojeť, navrženou podle ergonomie zubařských nástrojů, která zajišťuje pohodlnou manipulaci. ### Proč je zubní kartáček Swissdent Profi Whitening tak skvělý? * **štětiny mají patentovaný zástřih ve tvaru lžíce**, díky němuž perfektně přilnou k povrchu zubů a dokonale je vyčistí, * jsou vyrobená z duálního nylonu a mají zvýšený čisticí účinek, * jednotlivá vlákna jsou na konci zaoblená, aby nedocházelo k poškození dásní, * obsahují mikročástice, které zvyšují účinek bělicích past. ### Používejte zubní kartáček správně! Čistěte společně se zubní pastou 2x denně nejméně 2 minuty. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte za nový (cca každé 3 měsíce).HlavaSrdceZáklad


 • HELPMATION GFS 302
  HELPMATION GFS 302

  sterilizér kartáčků a dávkovač zubní pasty, bílo-modrá barva, drták na 4 kartáčky, provoz na baterie nebo adaptér, adaptér je..

  799.00 Kč
 • BabyOno Sada tří zubních kartáčků
  BabyOno Sada tří zubních kartáčků

  A. Kartáček na masáž dásní - určena pro děti od 3. měsíce života - pro děti, které ještě nemají zoubky. Jeho speciální tvar a..

  59,00 Kč
 • NUK Dětská zubní pasta náprstek na čištění
  NUK Dětská zubní pasta náprstek na čištění

  Zubní pasta Bez fluoridu Přirozená ochrana dásní a zubů Obsahuje enzymy, které se nacházejí v mateřském mléce a které posilují..

  149,00 KčVybavení pro: Zubní kartáčky V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | hygiena | péče o zuby je možné objevit zubní kartáček swissdent - profi!
© 2021 Kontakt