Zubní Kartáček Swissdent - Gentle , 3, White,, Black,, Orange

Zubní kartáček Swissdent - Gentle , 3, White,, Black,, Orange

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:SWISSDENT
Cena:261.00 Kč
Zubní kartáček Swissdent - Gentle , 3, White,, Black,, Orange 3,25 (65%) 25 hodnocení

Trojice barevných zubních kartáčků **Swissdent Profi Gentle Trio** s extra měkkými vlákny. Kartáčky jsou určené **pro citlivé zuby a dásně**. Vyznačují se malou hlavicí, která vyčistí i špatně přístupná místa a rovnou rukojetí, navrženou podle ergonomie zubařských nástrojů, která zajišťuje pohodlnou manipulaci. ### Jakým způsobem kartáčky Swissdent Profi Gentle pracují? * **patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce** perfektně přilnou k povrchu zubů a dokonale je vyčistí, * čisticí vlákna jsou vyrobená z duálního nylonu a mají zvýšený čisticí účinek, * vlákna jsou na konci zaoblená a extrémně jemná, aby nedocházelo k poškození dásní. ### Používejte zubní kartáčky správně! Čistěte společně se zubní pastou 2x denně nejméně 2 minuty. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte za nový (cca každé 3 měsíce).HlavaSrdceZáklad


 • Zubní kartáček Peppa Pig - Peppa , 1
  Zubní kartáček Peppa Pig - Peppa , 1

  Dětský zubní kartáček na baterie **Peppa Pig Peppa Battery-Operated Flashing Toothbrush**. Zubní kartáček Peppa Pig Peppa Battery-Operated..

  149.00 Kč
 • Oral-B Pro 790 Cross Action Black Duo
  Oral-B Pro 790 Cross Action Black Duo

  Typ: rotační Orální centrum: NE Počet oscilačních pohybů za minutu: 8800 Počet pulzů za minutu: 20000 Úložný prostor: ANO Ústní..

  1499.00 Kč
 • Philips HX905217
  Philips HX905217

  Vratný zálohovaný obal: Počet ks v balení (ks): 2Typ: pro zubní hygienuMěrný počet kusů (ks): 2Provedení výrobku: bílá barvaHlavice..

  589.00 Kč
 • Silk´n sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile
  Silk´n sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile

  Pro mimořádně čistší a bělejší zuby použijte Silk`n SonicSmile. Tento inovativní ultrazvukový kartáček čistí zuby mnohem lépe..

  2196.00 KčVybavení pro: Zubní kartáčky V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | hygiena | péče o zuby je možné objevit zubní kartáček swissdent - gentle , 3, white,, black,, orange!
© 2021 Kontakt