Zubní Kartáček Swissdent - Colours , 3, Red,, Blue,, Black

Zubní kartáček Swissdent - Colours , 3, Red,, Blue,, Black

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:SWISSDENT
Cena:261.00 Kč
Zubní kartáček Swissdent - Colours , 3, Red,, Blue,, Black 2,5 (50%) 23 hodnocení

Trojice barevných zubních kartáčků **Swissdent Profi Colours Trio** s měkkými až středně tvrdými vlákny a malou hlavicí, která **vyčistí i špatně přístupná místa**. Rovná rukojeť, navržená podle ergonomie zubařských nástrojů, zajišťuje **pohodlnou manipulaci.** ### Úspěch kartáčků Profi Colours tkví zejména v jejich štětinkách! * **patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce** - díky tomuto tvaru perfektně přilnou k povrchu zubů a perfektně je vyčistí, * čisticí vlákna jsou vyrobená z duálního nylonu a mají zvýšený čisticí účinek, * vlákna jsou na konci zaoblená, aby nedocházelo k poškození dásní. ### Jakým způsobem kartáčky používat? Čistěte společně se zubní pastou 2x denně nejméně 2 minuty. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte za nový (cca každé 3 měsíce).HlavaSrdceZáklad


 • Oral-B PRO 900 Sensi UltraThin
  Oral-B PRO 900 Sensi UltraThin

  Elektrický zubní kartáček Oral-B, 3D systém(8.800 oscilací a 20.000 pulzů za minutu); 3 čistících programů: normální, jemný,péče o..

  1182.00 Kč
 • Zubní kartáček Swissdent - Colours , 3, White,, Grey,, Black
  Zubní kartáček Swissdent - Colours , 3, White,, Grey,, Black

  Trojice barevných zubních kartáčků **Swissdent Profi Colours Trio** s měkkými až středně tvrdými vlákny a malou hlavicí, která..

  261.00 Kč
 • Oral-B Smart 4 Sensitive
  Oral-B Smart 4 Sensitive

  3D systém(8.800 oscilací a 40.000 pulzů za minutu); 3 čistících programů: normální, jemný, bělící, vizuální a zvukový senzor tlaku;..

  2279.00 Kč
 • Zubní kartáček Peppa Pig - Peppa , 1
  Zubní kartáček Peppa Pig - Peppa , 1

  Dětský zubní kartáček na baterie **Peppa Pig Peppa Battery-Operated Flashing Toothbrush**. Zubní kartáček Peppa Pig Peppa Battery-Operated..

  149.00 KčVybavení pro: Zubní kartáčky V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | hygiena | péče o zuby je možné objevit zubní kartáček swissdent - colours , 3, red,, blue,, black!
© 2021 Kontakt