Zopa Tříkolka ZooGO Ladybug

Zopa Tříkolka zooGO Ladybug

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vozítka
Dodavatel:Zopa
Cena:1990,00 Kč
Zopa Tříkolka zooGO Ladybug 2,25 (45%) 18 hodnocení

Tříkolka je určena pro děti od 18-72 měsíců. Tahle variabilní tříkolka roste společně s vaším dítětem a pomáhá mu rozvíjet samostatnost a motorické schopnosti. Tříkolku můžete upravovat podle věku vašeho dítěte na 4 různé fáze. 1.fáze: 18 m+ Tříkolka využívá veškeré pomocné prvky. Rodič tříkolku tlačí pomocí rukojeti, dítě nešlape, šlapátka jsou pro větší bezpečí odpojená, nohy má odložené na opěrných, pomocných podnožkách. Rukojeť pro rodiče je výškově nastavitelná. Stříšku proti sluníčku je možné odklopit nebo úplně oddělat. Sedátko pro dítě je měkce polstrované, bezpečné sezení dítěte hlídají postranní hrazda a bezpečnostní tříbodový pás. Kolečka tříkolky nelze píchnout. Jsou vyrobeny z materiálu Eva, což znamená hladkou, téměř bezhlučnou jízdu. 2.faze: 24 m+ Tříkolka využívá pomocné prvky. Rodič tříkolku může lehce tlačit pomocí rukojeti, dítě zároveň s ním může šlapat do pedálů. Pomocné pasivní podnožky se sklopí, aby nevadily plynulému pohybu. Rukojeť pro rodiče je výškově nastavitelná. Stříšku proti sluníčku je možné odklopit nebo úplně oddělat. Sedátko pro dítě je měkce polstrované, bezpečné sezení dítěte hlídají postranní hrazda a bezpečnostní tříbodový pás. Kolečka tříkolky nelze píchnout. Jsou vyrobeny z materiálu Eva, což znamená hladkou, téměř nehlučnou jízdu. 3.fáze: 30 m+ Rukojeť pro rodiče se již nepoužívá (lze jednoduše odejmout), takže dítě už si tříkolku řídí naprosto samo. Stříšku proti sluníčku je možné odklopit nebo úplně oddělat. Sedátko pro dítě je měkce polstrované, bezpečné sezení dítěte hlídají postranní hrazda a bezpečnostní tříbodový pás. Kolečka tříkolky nelze píchnout. Jsou vyrobeny z materiálu Eva, což znamená hladkou, téměř nehlučnou jízdu. 4.fáze: 48 m+ (až 72m) Ze tříkolky je možné odstranit i ostatní pomocné prvky jako jsou boční polstrovaná hrazdička, polstrované opěrátko a bezpečnostní pás. Dítě již nastupuje a vystupuje z tříkolky samo, samo šlape a řídí. Kolečka tříkolky nelze píchnout. Jsou vyrobeny z materiálu Eva, což znamená hladkou, téměř nehlučnou jízdu.


 • Zopa Tříkolka Nova Dark Grey
  Zopa Tříkolka Nova Dark Grey

  Jediná tříkolka, kterou složíte elegantně a v mžiku Pro děti 10 měsíců – 3 let Zábava na kolečkách, která nemá obdoby! Vycházíte..

  3690,00 Kč
 • Zopa Tříkolka Nova Black
  Zopa Tříkolka Nova Black

  Jediná tříkolka, kterou složíte elegantně a v mžiku Pro děti 10 měsíců – 3 let Zábava na kolečkách, která nemá obdoby! Vycházíte..

  3690,00 Kč
 • Zopa Tříkolka zooGO Bee
  Zopa Tříkolka zooGO Bee

  Tříkolka je určena pro děti od 18-72 měsíců. Tahle variabilní tříkolka roste společně s vaším dítětem a pomáhá mu rozvíjet..

  1990,00 Kč
 • Zopa Tříkolka Prime Grey
  Zopa Tříkolka Prime Grey

  Praktická tříkolka ve stylu elegantního kočárku Pro děti 6 měsíců – 3 let Moře zábavy na kolečkách, navíc v elegantním a slušivém..

  3990,00 Kč
 • Smoby Tříkolka skládací ROBIN
  Smoby Tříkolka skládací ROBIN

  Tříkolka Robin poslouží nejprve jako kočárek s pohodlnou látkovou sedačkou, s polohovatelným opěradlem a boudičkou poskytující ochranu..

  4999,00 Kč
 • Baby Mix Dětské hrající jezdítko 3v1 modré
  Baby Mix Dětské hrající jezdítko 3v1 modré

  Jezdítko 3v1 Baby Mix ve veselých barvách. Baterie nejsou součástí balení. Charakteristika:- určeno pro děti 12-36 měsíců, do 20 kg- lze..

  1159,00 Kč
 • Bayo Dětské jezdítko 3v1 Mega Car yellow
  Bayo Dětské jezdítko 3v1 Mega Car yellow

  Jezdítko 3v1 Bayo ve veselých barvách, je vyrobené z kvalitního plastového materiálu, je to skvělá a bezpečná hračka. Charakteristika:-..

  869,00 KčVybavení pro: Tříkolky V sekci dětské zboží | vozítka je možné objevit zopa tříkolka zoogo ladybug!
© 2021 Kontakt