Zopa Postýlka Skládací Yoga S Polohováním Na Zip Deep Melange

Zopa Postýlka skládací Yoga s polohováním na zip Deep Melange

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský nábytek
Dodavatel:Zopa
Cena:1690,00 Kč
Zopa Postýlka skládací Yoga s polohováním na zip Deep Melange 3,25 (65%) 27 hodnocení

YOGA je praktická cestovní postýlka, která je díky robustní konstrukci schopna nahradit klasickou postel. Závěsné lůžko usnadňuje použití od narození, při ukládání dítěte není třeba se sklánět. Praktická kolečka usnadňují manipulaci s rozloženou postýlkou. Kapsa na boku postýlky poskytuje prostor po nejdůležitější drobnosti, které děťátko potřebuje. Otvor na boku postýlky nabízí využití místa pod závěsným lůžkem a větším dětem umožňuje vylézt z postýlky. Součástí každé postýlky je i taška na zabalení postýlky, která zaručuje čistotu během přepravy postýlky. Skládací cestovní postýlka na kolečkách pro děti od 0 do 36 měsíců. Postýlka je velice snadno rozložitelná a lze ji v naprosto kompaktních rozměrech přenášet a převážet kamkoliv s sebou. Lze omývat jemnými čistícími přípravky a teplou vodou. Polohování pro menší děti poskytne úlevu zádům, nebudete muset sklánět tolik trup při péči a vyjímat dítě až ze samého dna postýlky. postýlka je vybavena kolečky s brzdou postranní kapsou taškou na složenou postýlku bílá barva síťky velmi snadné složení otevírací čelo polohování výšky dna


  • Joie Roomie walnut postýlka
    Joie Roomie walnut postýlka

    Značka Joie pochází z Anglie. Byla založena v roce 2011. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí..

    4199,00 KčVybavení pro: Dětské postýlky V sekci nábytek | dětský nábytek je možné objevit zopa postýlka skládací yoga s polohováním na zip deep melange!
© 2021 Kontakt