Zopa Postýlka Skládací Camping 2 Griffin Grey

Zopa Postýlka skládací Camping 2 Griffin Grey

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský nábytek
Dodavatel:Zopa
Cena:1390,00 Kč
Zopa Postýlka skládací Camping 2 Griffin Grey 4,25 (85%) 24 hodnocení

Postýlka CAMPING tvoří základ naší nabídky. Jde o dětskou postýlku, která zjednoduší cestování a zajistí děťátku klidný spánek. Jednoduché skládání zvládne každý, CAMPING je ideální postýlka k prarodičům, na chatu nebo na dovolenou. Kolečka pro lehčí manipulaci s postýlkou oceníte ve chvíli, kdy potřebujete postýlku přesouvat v rozloženém stavu. Praktická kapsa na boku pro uložení všeho potřebného a průlez pro dítě jsou šikovné detaily, které ulehčují každodenní používání. Skládací dětská postýlka pro děti od narození do 36 měsíců je vybavena matrací a skládacím obalem. Kromě toho je postýlka vybavena kolečky s brzdou, boční kapsou a otevíracím čelem. Barva síťky je bílá. Dětská postýlka je velmi snadno rozložitelná a díky kompaktním rozměrům je možné ji přenášet a přepravovat kamkoliv. postýlka je vybavena kolečky s brzdou postranní kapsou taškou na složenou postýlku bílá barva síťky velmi snadné složení otevírací čelo matrace do postýlky


 • Zopa Postýlka skládací Caravan Jungle Green
  Zopa Postýlka skládací Caravan Jungle Green

  Skládací dětská postýlka pro děti od narození do 36 měsíců je vybavena matrací a přepravním obalem. Postýlka Caravan zjednoduší..

  1390,00 Kč
 • Joie Roomie walnut postýlka
  Joie Roomie walnut postýlka

  Značka Joie pochází z Anglie. Byla založena v roce 2011. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí..

  4199,00 KčVybavení pro: Dětské postýlky V sekci nábytek | dětský nábytek je možné objevit zopa postýlka skládací camping 2 griffin grey!
© 2021 Kontakt