Zopa Organizér Na Sedadlo Kapsa Na Tablet A Hračky

Zopa Organizér na sedadlo kapsa na tablet a hračky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Autosedačky
Dodavatel:Zopa
Cena:219,00 Kč
Zopa Organizér na sedadlo kapsa na tablet a hračky 2,25 (45%) 25 hodnocení

Chytrý a efektivní organizér na sedadlo auta zpříjemní cestu nejen vám, ale díky kapse na tablet také vašim dětem, které se mohou zabavit sledováním pohádek. Kapsa na tablet je velká, takže lze umístit tablet s úhlopříčkou až 24 cm. Dvě hluboké kapsy na další předměty, jako jsou třeba hračky, dělají z organizéru příjemnou cestovní pomůcku, která pomůže udržet pořádek ve voze i při cestování s vašimi nejmenšími. Organizér se díky přezkám snadno připevní na zadní stranu sedadla a snadno ho také odejmete.


 • Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Owl
  Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Owl

  Ostré sluneční paprsky dokáží jízdu pěkně znepříjemnit. Zabránit jim dokáže sluneční clona do auta Zopa s ochranou UPF 30+. Spolu se..

  169,00 Kč
 • Zopa Mále zpětné zrcátko
  Zopa Mále zpětné zrcátko

  Abyste měli jako řidič přehled o všem, co se ve voze děje, jak se vzadu baví nebo odpočívají vaše děti, je tu malé zpětné zrcátko,..

  99,00 Kč
 • Zopa Autosedačka Triton Twilight Blue
  Zopa Autosedačka Triton Twilight Blue

  Od 9 do 36kg 4 polohy a vložka pro menší děti Kvalitní, měkké polstrování Poutání ISOFIXem a Top Tetherem (skupina 1) Poutání ISOFIT a..

  3990,00 KčVybavení pro: Autosedačky V sekci dětské zboží je možné objevit zopa organizér na sedadlo kapsa na tablet a hračky!
© 2021 Kontakt