Zopa Organizér Na Kočárek Plus Black

Zopa Organizér na kočárek Plus Black

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství k dětskému zboží
Dodavatel:Zopa
Cena:329,00 Kč
Zopa Organizér na kočárek Plus Black 5 (100%) 19 hodnocení

Organizér na kočárek PLUS je svojí perfektní velikostí vhodný ke každému kočárku. Je velmi prostorný a obsahuje až 6 kapes, které vyhoví potřebám a požadavkům každé moderní maminky. Samozřejmostí je přední kapsa na mobil a kapsa na drobnosti. V zadní části organizéru se nachází větší síťovaná kapsa na umístění časopisů. Hlavní kapsa je řešena tak, aby se po bocích daly umístit láhve. Jeho instalace je jednoduchá a rychlá za pomoci háčků na suché zipy.


 • Zopa Neoprenový organizér na kočárek
  Zopa Neoprenový organizér na kočárek

  Pro lepší ochranu vašich věcí nabízíme neoprenový organizér na kočárek, který lépe ochrání nezbytnosti proti vlivům okolí. Hlavní..

  329,00 Kč
 • Zopa Multifunkční kolíček na kočárek White
  Zopa Multifunkční kolíček na kočárek White

  Praktický klip na kočárek nebo autosedačku, pomocí kterého snadno, rychle a pevně připevníte plenu či osušku chránící dítě před..

  99,00 Kč
 • Zopa Držák na telefon na kočárek
  Zopa Držák na telefon na kočárek

  Tento držák byl navržen tak, abyste měli svůj smartphone vždy na dosah. Protiskluzový klip, kterým držák na telefon uchytíte ke kočárku..

  239,00 Kč
 • Zopa Organizér na kočárek Deluxe Black
  Zopa Organizér na kočárek Deluxe Black

  Organizér nezbytností, který je velmi přehledný, praktický a šik udrží všechny potřebné věci na svém místě. Je rozdělený na tři..

  359,00 Kč
 • Zopa Držák na pití na kočárek
  Zopa Držák na pití na kočárek

  Držák na lahev s pitím vhodný na většinu typů kočárků, ale také na dětská kola, kočárky pro panenky apod. Klapky drží lahev pevně na..

  159,00 Kč
 • BabyJogger Madlo SUMMIT X3
  BabyJogger Madlo SUMMIT X3

  Ochranný oblouk se snadno připojí ke kočárku a poskytne vašemu dítěti potřebnou bezpečnou plochu a oporu o kterou se dá opřít nebo se jí..

  799,00 Kč
 • BabyJogger Organizér na kočárek
  BabyJogger Organizér na kočárek

  Organizér na kočárek nabízí pohodlné úložiště na cestách! Organizér se připevňuje k rodičovskému madlu vašeho kočárku a je vybaven..

  1199,00 KčVybavení pro: Příslušenství ke kočárkům V sekci dětské zboží | příslušenství k dětskému zboží je možné objevit zopa organizér na kočárek plus black!
© 2021 Kontakt