Zopa Neoprenový Organizér Na Kočárek

Zopa Neoprenový organizér na kočárek

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství k dětskému zboží
Dodavatel:Zopa
Cena:329,00 Kč
Zopa Neoprenový organizér na kočárek 2,25 (45%) 21 hodnocení

Pro lepší ochranu vašich věcí nabízíme neoprenový organizér na kočárek, který lépe ochrání nezbytnosti proti vlivům okolí. Hlavní centrální kapsa má po stranách dva otvory na lahve. Organizér se hodí na většinu kočárků a snadno se upevňuje pomocí suchých zipů. Přední kapsičku můžete oddělat a vzít kamkoliv s sebou.


 • Zopa Adaptéry Maxi-Cosi ke kočárku Move
  Zopa Adaptéry Maxi-Cosi ke kočárku Move

  Pomocí adaptérů Zopa lze velmi snadno umístit na podvozek kočárku Zopa Move autosedačky mnoha značek. Jsou kompatibilní s autosedačkami..

  500,00 Kč
 • Zopa Organizér na kočárek Deluxe Grey
  Zopa Organizér na kočárek Deluxe Grey

  Organizér nezbytností, který je velmi přehledný, praktický a šik udrží všechny potřebné věci na svém místě. Je rozdělený na tři..

  359,00 Kč
 • Zopa Držák na telefon na kočárek
  Zopa Držák na telefon na kočárek

  Tento držák byl navržen tak, abyste měli svůj smartphone vždy na dosah. Protiskluzový klip, kterým držák na telefon uchytíte ke kočárku..

  239,00 Kč
 • Zopa Multifunkční skoba
  Zopa Multifunkční skoba

  Univerzální neklouzavá skoba, kterou lze připevnit na madlo kočárku nebo na nákupní vozík. Snadno na ni zavěsíte či připevníte..

  99,00 Kč
 • Zopa Organizér na kočárek Deluxe Black
  Zopa Organizér na kočárek Deluxe Black

  Organizér nezbytností, který je velmi přehledný, praktický a šik udrží všechny potřebné věci na svém místě. Je rozdělený na tři..

  359,00 Kč
 • Zopa Držák na pití na kočárek
  Zopa Držák na pití na kočárek

  Držák na lahev s pitím vhodný na většinu typů kočárků, ale také na dětská kola, kočárky pro panenky apod. Klapky drží lahev pevně na..

  159,00 KčVybavení pro: Příslušenství ke kočárkům V sekci dětské zboží | příslušenství k dětskému zboží je možné objevit zopa neoprenový organizér na kočárek!
© 2021 Kontakt