Zopa Multifunkční Kolíček Na Kočárek White

Zopa Multifunkční kolíček na kočárek White

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství k dětskému zboží
Dodavatel:Zopa
Cena:99,00 Kč
Zopa Multifunkční kolíček na kočárek White 5 (100%) 19 hodnocení

Praktický klip na kočárek nebo autosedačku, pomocí kterého snadno, rychle a pevně připevníte plenu či osušku chránící dítě před sluníčkem nebo povětrnostními vlivy. Pomocí kolíčku můžete připevnit i dudlíky či hračky a zabráníte tak jejich ztrátě. Kolíček je vyrobený z velmi kvalitního plastu, který neobsahuje BPA.


 • Zopa Adaptéry Maxi-Cosi ke kočárku Move
  Zopa Adaptéry Maxi-Cosi ke kočárku Move

  Pomocí adaptérů Zopa lze velmi snadno umístit na podvozek kočárku Zopa Move autosedačky mnoha značek. Jsou kompatibilní s autosedačkami..

  500,00 Kč
 • Zopa Organizér na kočárek Deluxe Grey
  Zopa Organizér na kočárek Deluxe Grey

  Organizér nezbytností, který je velmi přehledný, praktický a šik udrží všechny potřebné věci na svém místě. Je rozdělený na tři..

  359,00 Kč
 • Zopa Držák na telefon na kočárek
  Zopa Držák na telefon na kočárek

  Tento držák byl navržen tak, abyste měli svůj smartphone vždy na dosah. Protiskluzový klip, kterým držák na telefon uchytíte ke kočárku..

  239,00 Kč
 • Zopa Multifunkční skoba
  Zopa Multifunkční skoba

  Univerzální neklouzavá skoba, kterou lze připevnit na madlo kočárku nebo na nákupní vozík. Snadno na ni zavěsíte či připevníte..

  99,00 Kč
 • Zopa Organizér na kočárek Deluxe Black
  Zopa Organizér na kočárek Deluxe Black

  Organizér nezbytností, který je velmi přehledný, praktický a šik udrží všechny potřebné věci na svém místě. Je rozdělený na tři..

  359,00 Kč
 • Zopa Držák na pití na kočárek
  Zopa Držák na pití na kočárek

  Držák na lahev s pitím vhodný na většinu typů kočárků, ale také na dětská kola, kočárky pro panenky apod. Klapky drží lahev pevně na..

  159,00 Kč
 • BabyJogger Madlo SUMMIT X3
  BabyJogger Madlo SUMMIT X3

  Ochranný oblouk se snadno připojí ke kočárku a poskytne vašemu dítěti potřebnou bezpečnou plochu a oporu o kterou se dá opřít nebo se jí..

  799,00 Kč
 • BabyJogger Adaptér CITY TOUR 2 - City Go i-Size
  BabyJogger Adaptér CITY TOUR 2 - City Go i-Size

  Adaptér Baby Jogger® pro autosedačku City GO ™ i-Size je nejjednodušší způsob, jak z vašeho kočárku udělat přizpůsobený cestovní..

  899,00 KčVybavení pro: Příslušenství ke kočárkům V sekci dětské zboží | příslušenství k dětskému zboží je možné objevit zopa multifunkční kolíček na kočárek white!
© 2021 Kontakt