Zopa Lehačka Wave Pink Bird

Zopa Lehačka Wave Pink Bird

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zopa
Cena:1790,00 Kč
Zopa Lehačka Wave Pink Bird 5 (100%) 26 hodnocení

Parádní houpátko zklidní každé děťátko Pohodlné multifunkční lehátko/houpátko Wave pro děti od narození do 9 kil oceníte ve chvílích, kdy děťátko nespí a chcete ho zapojit do rodinného života, zklidnit a zabavit. Lehačka Wave má totiž úžasnou funkci automatické houpačky, kdy si volíte rychlost i dobu houpání. Neboť rytmický pohyb, jak známo, malé děti milují! Připomíná jim dokonalé bezpečí z doby, kdy byly ještě u maminky v bříšku. A právě ve chvílích, kdy děťátku nemůžete poskytnout svou náruč, je houpací lehátko – kdy vás má děťátko na dohled – tou nejlepší volbou! Přirozená potřeba objevovat, hrát si a cítit se příjemně U houpání je možno si vybrat z 5 rychlostí – podle toho, která děťátku nejvíce vyhovuje. Kromě rychlosti má lehačka také časovač, kdy si rodič volí i dobu trvání houpání, což je 15, 30 nebo 40 minut. Dále je lehačka vybavena hracím mechanismem s nabídkou melodií či zvuků přírody. Přičemž k ovládání všech funkcí slouží přehledný ovládací panel se signalizací zvolené rychlosti a doby houpání. O zábavu nejmenších dětí se navíc postará i odnímatelná hrazda se 2 plyšovými kamarády. Bezpečná pomůcka vnese do života hodně radosti Pokud nechcete, aby se lehačka houpala, pomocí pojistky ji snadno zafixujete napevno a rázem máte stabilní křesílko. Mnoho maminek ho využívá například k příležitostnému krmení děťátka. Přičemž k jeho pohodlnému sezení přispívá měkké polstrování, zhotovené z prodyšných materiálů příjemných na dotek, které lze dle potřeby jednoduše sejmout a vyprat na jemný program při 30 °C. O správný sklon lehátka se se pak postará 2stupňové polohování zádové opěrky, včetně odnímatelného podhlavníku, který slouží k optimální opoře hlavičky. Pro zajištění bezpečnosti děťátka nesmí chybět ani 5bodový pás se 2 polohami nastavení výšky ramen a v neposlední řadě i protiskluzové nožičky konstrukce. V případě, že lehačku zrovna nevyužíváte nebo ji potřebujete někam převézt, jednoduše ji složíte do kompaktního rozměru, čímž vám zabere minimum místa.


 • Zopa Lehačka Wave Elephant Green
  Zopa Lehačka Wave Elephant Green

  Parádní houpátko zklidní každé děťátko Pohodlné multifunkční lehátko/houpátko Wave pro děti od narození do 9 kil oceníte ve..

  1790,00 Kč
 • Skákadlo 2
  Skákadlo 2

  Sassy skákadlo se uchycuje na dveřní rám. Díky jedinečnému upevňovacímu systému, lze připevnit na různé druhy dveřních rámů...

  1789,00 Kč
 • WIKY Houpací jednorožec se zvukovými efekty 71x30x57 cm
  WIKY Houpací jednorožec se zvukovými efekty 71x30x57 cm

  Roztomilý houpací jednorožec potěší všechny malé slečny, které toto zvířátko milují! Díky sedlu bude sezení na poníkovi pohodlné a o..

  1199,00 KčVybavení pro: Houpačky a houpadla V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit zopa lehačka wave pink bird!
© 2021 Kontakt