Zopa Lehačka Wave Elephant Green

Zopa Lehačka Wave Elephant Green

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zopa
Cena:1790,00 Kč
Zopa Lehačka Wave Elephant Green 4,75 (95%) 22 hodnocení

Parádní houpátko zklidní každé děťátko Pohodlné multifunkční lehátko/houpátko Wave pro děti od narození do 9 kil oceníte ve chvílích, kdy děťátko nespí a chcete ho zapojit do rodinného života, zklidnit a zabavit. Lehačka Wave má totiž úžasnou funkci automatické houpačky, kdy si volíte rychlost i dobu houpání. Neboť rytmický pohyb, jak známo, malé děti milují! Připomíná jim dokonalé bezpečí z doby, kdy byly ještě u maminky v bříšku. A právě ve chvílích, kdy děťátku nemůžete poskytnout svou náruč, je houpací lehátko – kdy vás má děťátko na dohled – tou nejlepší volbou! Přirozená potřeba objevovat, hrát si a cítit se příjemně U houpání je možno si vybrat z 5 rychlostí – podle toho, která děťátku nejvíce vyhovuje. Kromě rychlosti má lehačka také časovač, kdy si rodič volí i dobu trvání houpání, což je 15, 30 nebo 40 minut. Dále je lehačka vybavena hracím mechanismem s nabídkou melodií či zvuků přírody. Přičemž k ovládání všech funkcí slouží přehledný ovládací panel se signalizací zvolené rychlosti a doby houpání. O zábavu nejmenších dětí se navíc postará i odnímatelná hrazda se 2 plyšovými kamarády. Bezpečná pomůcka vnese do života hodně radosti Pokud nechcete, aby se lehačka houpala, pomocí pojistky ji snadno zafixujete napevno a rázem máte stabilní křesílko. Mnoho maminek ho využívá například k příležitostnému krmení děťátka. Přičemž k jeho pohodlnému sezení přispívá měkké polstrování, zhotovené z prodyšných materiálů příjemných na dotek, které lze dle potřeby jednoduše sejmout a vyprat na jemný program při 30 °C. O správný sklon lehátka se se pak postará 2stupňové polohování zádové opěrky, včetně odnímatelného podhlavníku, který slouží k optimální opoře hlavičky. Pro zajištění bezpečnosti děťátka nesmí chybět ani 5bodový pás se 2 polohami nastavení výšky ramen a v neposlední řadě i protiskluzové nožičky konstrukce. V případě, že lehačku zrovna nevyužíváte nebo ji potřebujete někam převézt, jednoduše ji složíte do kompaktního rozměru, čímž vám zabere minimum místa.


 • Dětská houpačka
  Dětská houpačka

  Klasická dětská plastová houpačka, vysoká 56 cm a houpací rameno dlouhé 165 cm. Nosnost výrobku je 80 kg.Pokud má produkt více obrázků..

  1882.00 Kč
 • Houpací talíř (do 30 kg)
  Houpací talíř (do 30 kg)

  Dřevěný houpací talíř je vhodný pro větší děti a umožňuje jim více pohybu a volnosti při houpání. Délka provazů včetně..

  317.00 KčVybavení pro: Houpačky a houpadla V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit zopa lehačka wave elephant green!
© 2021 Kontakt