Zopa Lehačka Happy Tropical Grey

Zopa Lehačka Happy Tropical Grey

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kojenecké potřeby
Dodavatel:Zopa
Cena:990,00 Kč
Zopa Lehačka Happy Tropical Grey 3,25 (65%) 18 hodnocení

Lehačka Happy je vyvedena ve výraznějších veselých barvách a přispívá ke stimulaci smyslů malých dětí od narození do 9 kil. Oceníte ji ve chvílích, kdy děťátko nespí a chcete ho zklidnit, zabavit a zároveň zapojit do rodinného dění. Děti totiž příjemné „posezení“ v lehačce milují, zvláště když ji mohou svými pohyby samy rozhoupat. Kombinace kolébání, vibrace, melodií a hraček vám zajistí, že se váš andílek nudit nebude. Není nad příjemné posezení s výhledem Lehačka Happy nabídne vašemu mrňouskovi spoustu nových podnětů, proto si ji určitě oblíbí. Jejím nosným prvkem je pružná konstrukce, kterou si děťátko svými pohyby samo „rozhoupe“. Zatímco 3bodový bezpečnostní pás a protiskluzové nožičky zajistí jeho bezpečnost. Pozornost dítěte v lehačce upoutá také líbivá hrazdička se 3 omyvatelnými hračkami, které rozvíjí dětské smysly a jemnou motoriku. 2stupňové polohování pak vašemu miláčkovi poskytne příjemné posezení a ten nejlepší rozhled. Může pozorovat a hrát si, zatímco vy zvládnete běžnou práci Lehačka Happy disponuje hracím mechanismem s 5 melodiemi a 2 stupni hlasitosti. Pro zklidnění děťátka je dále vybavena režimem příjemných vibrací. Přičemž vibrace lehačky a melodie můžete volit nezávisle na sobě. Je sice zřejmé, že děťátko nejspolehlivěji zklidní rodičovská náruč, ze které čerpá tak potřebný pocit lásky, ale ne vždy je to možné. A právě v těch chvílích je vrnící a houpací lehátko – kdy vás má děťátko na dohled – tou nejlepší volbou. Co se týká údržby, lehačka je nenáročná, její potah se dá sejmout a vyprat na jemný program při 30 °C.


 • Zopa Lehačka Fold Pink Bird
  Zopa Lehačka Fold Pink Bird

  Lehačku Fold – pro děti od narození do 9 kil, oceníte ve chvílích, kdy děťátko nespí a rádo by se účastnilo rodinného života. O..

  1390,00 Kč
 • Zopa Lehačka Relax Pink triangles
  Zopa Lehačka Relax Pink triangles

  Lehačka vhodná od narození do 18 kg Možnost houpání nebo fixace 3 stupně intenzity vibrace Melodie ukolébavky nebo zvuků přírody 3 úrovně..

  1790,00 Kč
 • Asalvo FOLD křesílko BIRDS aqua
  Asalvo FOLD křesílko BIRDS aqua

  Křesílko FOLD Elegantní, pohodlné Vhodné pro děti od 0 do 9kg. VLASTNOSTI: Opěrku zad je možné polohovat : ANO / 4 pozice Hrazdička s..

  1499,00 Kč
 • Asalvo BABY křesílko racoon
  Asalvo BABY křesílko racoon

  LEHÁTKO Vhodné pro děti od narození do 9kg. VLASTNOSTI: Polohovací opěrka zad - 3 pozice. Oblouk se závěsnými hračkami. Pozice - 2..

  1099,00 Kč
 • Kendamil kojenecké mléko 1 (900 g)
  Kendamil kojenecké mléko 1 (900 g)

  KENDAMIL Kojenecké mléko 1 (900g) nová receptura Mléka Kendamil jsou vyráběna ve Velké Británii v oblasti národního parku Lake District,..

  389,00 Kč
 • Kendamil batolecí BIO mléko 3 (800 g) DHA
  Kendamil batolecí BIO mléko 3 (800 g) DHA

  Popis: Mléka Kendamil jsou vyráběna ve Velké Británii v oblasti národního parku Lake District, který je znám svou panenskou přírodou a..

  549,00 KčVybavení pro: Kojenecká lehátka V sekci dětské zboží | kojenecké potřeby je možné objevit zopa lehačka happy tropical grey!
© 2021 Kontakt