Zopa Dětská židlička Monti Animal Beige

Zopa Dětská židlička Monti Animal Beige

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský nábytek
Dodavatel:Zopa
Cena:2090,00 Kč
Zopa Dětská židlička Monti Animal Beige 4,5 (90%) 22 hodnocení

Jídelní židlička MONTI je výborný společník. Díky výškově nastavitelnému sedátku se sedmi polohami je možné židličku přizpůsobit každému stolu, abyste si mohli užívat společně strávené chvíle při jídle. Polohování zádové opěrky umožňuje židličku nastavit do tří poloh: na jídlo, na hraní a pro relaxaci. Kromě líbivého designu myslíme i na praktičnost, snadno omyvatelné potahy a další detaily, jako je odnímatelná vrchní část pultíku, kterou lze mýt v myčce. Kolečka zajistí snadnou manipulaci. V případě, že židličku nepoužíváte, lze ji jednoduše složit, ve složeném stavu je velmi kompaktní. Víceúčelová jídelní židlička ZOPA Monti se zcela přizpůsobí vašemu dítěti díky několika polohovacím možnostem. Je určená pro děti od 6-ti měsíců do 3 let s váhou až do 15 kg. Lehce se s ní manipuluje a je skladná. Polohování a manipulace: Výška se dá polohovat až do 6 pozic, vzdálenost dítěte od pultíku lze nastavit pomocí 3 poloh opěrky zad. Podpěrka nohou je také nastavitelná. Vyznačuje svou skladností a snadnou manipulací. Za použití jedné ruky je možné odejmout pultík a dítě tak může sedět u velkého jídelního stolu. Židlička se velmi snadno skládá a po složení je velice kompaktní. Čisté prostředí: Součástí balení jsou dva samostatné jídelní podnosy, které obsahují držák na pití. Jsou snadno omyvatelné. Polstrování židličky se dá jednoduše vyjmout a vyčistit. Bezpečnost: Pádu dítěte z židličky zabrání 5-ti bodové bezpečnostní pásy. Zadní nohy židličky jsou vybaveny kolečky pro snadnou manipulaci se židličkou. polohování výšky, zad i podnožky 5-ti bodové bezpečnostní pásy lehce se s ní manipuluje a je skladná od 6-ti měsíců do 3 let s váhou až do 15 kg snadno omyvatelné potahy


 • Zopa Dětská židlička Dolce Mink Grey
  Zopa Dětská židlička Dolce Mink Grey

  Zopa Dolce je určena pro děti od 6ti měsíců do 15kg. Zaujme především moderním minimalistickým designem. Jídelní pultík, lze nastavit do..

  2490,00 Kč
 • Zopa Dětská židlička Dolce Ice GreenGrey
  Zopa Dětská židlička Dolce Ice GreenGrey

  Zopa Dolce je určena pro děti od 6ti měsíců do 15kg. Zaujme především moderním minimalistickým designem. Jídelní pultík, lze nastavit do..

  2490,00 Kč
 • Zopa Dětská židlička Monti Jungle
  Zopa Dětská židlička Monti Jungle

  Jídelní židlička MONTI je výborný společník. Díky výškově nastavitelnému sedátku se sedmi polohami je možné židličku přizpůsobit..

  2090,00 Kč
 • Zopa Dětská židlička Ivolia Candy Pink
  Zopa Dětská židlička Ivolia Candy Pink

  Pohodlná jídelní židlička Ivolia poskytne komfort a pohodlí dětem od narození do 15 kg. Sedm poloh nastavení zádové opěrky dovolí dítě..

  2990,00 Kč
 • COSING Židlička buková Viktoria - Hvězdy
  COSING Židlička buková Viktoria - Hvězdy

  Lze využívat jakou vysokou židličku nebo po rozložení vznikne samostatná židlička se stolečkem. Klasická dřevěná rozkládací židlička..

  1290,00 Kč
 • Asalvo ANYWHERE booster, stars beige
  Asalvo ANYWHERE booster, stars beige

  ANYWHERE Booster na jídelní židli Ideální na doma i na cesty. Vodný pro děti : 6m+ / max. 15kg VLASTNOSTI: Odolný materiál. Praktická..

  929,00 KčVybavení pro: Jídelní židličky V sekci nábytek | dětský nábytek je možné objevit zopa dětská židlička monti animal beige!
© 2021 Kontakt