Zopa Dětská židlička Dolce Dove Grey

Zopa Dětská židlička Dolce Dove Grey

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský nábytek
Dodavatel:Zopa
Cena:2490,00 Kč
Zopa Dětská židlička Dolce Dove Grey 5 (100%) 27 hodnocení

Zopa Dolce je určena pro děti od 6ti měsíců do 15kg. Zaujme především moderním minimalistickým designem. Jídelní pultík, lze nastavit do tří poloh vzdálenosti a vrchní tácek, který lze mýt v myčce usnadní údržbu. Potah židličky je velmi příjemný na dotek, zajistí pohodlné sezení a lze jej jednoduše umýt vlhkým hadříkem. Kombinace dřeva a kvalitního plastu ve spojení se čtyřmi barvami potahu, dělá z židličky nejen praktického pomocníka, ale také designový kousek. Židličku lze snížit a použít v dětském pokoji nebo obýváku jako praktické a pohodlné křesílko. Použití od 6ti měsíců do 15kg Bezpečnostní pásy Jídelní pultík nastavitelný do tří poloh Vrchní tácek lze mýt v myčce Nastavitelná do dvou výšek Lze použít jako křesílko Snadná údržba pomocí vlhkého hadříku


  • Zopa Dětská židlička Dolce Blush Pink
    Zopa Dětská židlička Dolce Blush Pink

    Zopa Dolce je určena pro děti od 6ti měsíců do 15kg. Zaujme především moderním minimalistickým designem. Jídelní pultík, lze nastavit do..

    2490,00 KčVybavení pro: Jídelní židličky V sekci nábytek | dětský nábytek je možné objevit zopa dětská židlička dolce dove grey!
© 2021 Kontakt