Zopa Bambusová Sada Nádobí Fashion Girl

Zopa Bambusová sada nádobí Fashion girl

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Zopa
Cena:299,00 Kč
Zopa Bambusová sada nádobí Fashion girl 4,5 (90%) 23 hodnocení

100% rozložitelné ECO friendly nádobí od značky Zopa. Značka Zopa myslí jak na bezpečí a péči o děti, tak i na čistotu a zdraví naší planety, proto nově nabízí bambusové nádobí. Zopa nádobí je díky složení maximálně bezpečné pro dítě, navíc nabízí možnost jej zkompostovat, proto nezatěžuje naši planetu. Cílem je nabídnout takový produkt, který dětem i v budoucnu zaručí prostředí bez znečištění. Nádobí je vhodné pro použití v myčce nádobí. Nesmí se používat v mikrovlnné troubě. Nádobí je tvořeno převážně přírodními materiály, jako jsou např.: bambusová vlákna, kukuřičný prášek, dřevěná vlákna atd.. Neobsahuje ftaláty a BPA. Zopa nabízí nádobí jak v praktických sadách, které mohou sloužit jako pěkný a praktický dárek, tak i jednotlivé položky samostatně. Sada se skládá z hrníčku, talířku, misky, lžičky a vidličky.


 • Protiskluzová Podložka Click Mat Mini Černá
  Protiskluzová Podložka Click Mat Mini Černá

  Savička S 0+m Bez BPA - bezpečné pro Vás i Vaše miminko PP-plast - vyrobeno z vysoce kvalitního prémiového polypropylenu  Savička -..

  409,00 Kč
 • Bam Bam Bambusový talíř Lev
  Bam Bam Bambusový talíř Lev

  S tímto krásným talířem vyrobeným z bambusu se čas oběda stane zábavou. Jeho hravý design zajistí, že se vaše dítko bude při jídle..

  449,00 Kč
 • Tommy Lise Obědový Set Airy Grace
  Tommy Lise Obědový Set Airy Grace

  Představte si typický vánek v exotické destinaci. Příjemný, že? Stejně tak okouzlí malé objevovatele sada pojmenovaná Airy Grace. Miska,..

  392,00 Kč
 • Tommy Lise Obědový Set Wild And Free
  Tommy Lise Obědový Set Wild And Free

  Tygr je odvážný, vznešený a silný. Stejně takový je design jídelního setu Wild and Free. Zelené listy džungle podtrhují krásu a..

  392,00 KčVybavení pro: Talíře V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | stolování je možné objevit zopa bambusová sada nádobí fashion girl!
© 2021 Kontakt