Yookidoo Kreativní Plavací Kachna Pirát

Yookidoo Kreativní plavací kachna Pirát

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bazény a doplňky
Dodavatel:Yookidoo
Cena:799,00 Kč
Yookidoo Kreativní plavací kachna Pirát 3 (60%) 23 hodnocení

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně.

Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie.

Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr.

Součástí kreativní plavací kachny je nádobka s přísavkou, která je určena pro jednoduché a rychlé uložení kachny se všemi jejími doplňky.

Hlavní funkce

Bateriová kachna, která plave ve vaně! 15 doplňků umožňuje vytvářet různé kachní motivy. Vodní dělo neustále chrlí vodu kolem! Otáčením vodního děla se mění plavební směr kachny! Nádobka s přísavkou a odtokovými otvory se připevňuje na vanu, což umožňuje snadné skladování kachny a kompletního příslušenství. Snadno ovladatelné tlačítko zapnutí/vypnutí na přední straně kachny.
Přínosy pro vývoj dítěte Podporuje jemné motorické dovednosti. Podporuje nápaditou hru. Podporuje společenskou a interaktivní hru.
Tipy pro hry
Pro aktivaci kachny stiskněte tlačítko na přední straně. Všimněte si, že když voda stříká z děla přímo dozadu, kachna plave rovně dopředu. Když se dělem
otáčí do stran, kachna se otáčí ve vodě. Různé otočení děla kachny ovlivní její plavání. Vytvářejte různé motivy kachny vložením příslušných doplňků do jednotlivých otvorů.

Doporučený věk: od 24 měsíců

Obsah balení
Bateriová kachna, 15 doplňků pro vytváření různých motivů, 1x nádobka s přísavkou.

Nové magnetické čerpadlo - odolnější proti vodnímu kameni (dostupné pouze v CZ a SK distribuci)

Vyžaduje údržbu čerpadla hračky.

Patentově chráněno!


 • Addo Vodní pistole Tornado Trooper
  Addo Vodní pistole Tornado Trooper

  Připravte se na bitvu se svými přáteli a pozor na Tornado střelce - měli byste se více bát jeho 7-mi metrového dosahu vodní střely a..

  279,00 Kč
 • Playgro - Síťka do vody se zvířátky
  Playgro - Síťka do vody se zvířátky

  To je ale legrace! Tato síťka s barevnými mořskými tvory promění každé koupání v rybolov. Barevní krabíci a chobotničky zaujmou vaše..

  159,00 KčVybavení pro: Dětské bazénky V sekci dům a zahrada | bazény a doplňky je možné objevit yookidoo kreativní plavací kachna pirát!
© 2021 Kontakt