Withings Scanwatch 42mm - White

Withings Scanwatch 42mm - White

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Mobily
Dodavatel:Withings
Cena:8513.00 Kč
Withings Scanwatch 42mm - White 4,5 (90%) 27 hodnocení

Nejmodernější zdravotní a fitness asistent na vašem zápěstí Objevte nejnovější chytré hybridní hodinky ScanWatch 42mm od společnosti Withings, které kombinují elegantní vzhled s chytrými funkcemi a nejmodernějšími lékařskými technologiemi vyvinutými ve spolupráci s předními kardiology. Jedná se o první hybridní chytré hodinky na světě, které uživatele upozorní na fibrilaci síní nebo syndrom spánkové apnoe. Kromě fitness a diagnostických funkcí disponují Withings ScanWatch dlouhou výdrží baterie až 30 dní a vodotěsnou konstrukci, díky které jsou vhodné i do bazénu. Chytré hodinky - unisex, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, záznam trasy, měření vystoupaných pater, měření EKG, barometr, gyroskop, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, připojení pomocí Bluetooth a USB, notifikace z mobilu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, safírové sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel *Výdrž baterie až 30 dní *Příjem mobilních notifikací *Sledování GPS polohy *Automatická detekce aktivity *Vodotěsnost 50 m (5 ATM) *Vyměnitelné řemínky * 24/7 snímání srdce Záruka: 24 měs. Více informací na: https://www.withings.com/cz/en/scanwatch


 • Withings Scanwatch 38mm - White
  Withings Scanwatch 38mm - White

  Nejmodernější zdravotní a fitness asistent na vašem zápěstí Objevte nejnovější chytré hybridní hodinky ScanWatch 38mm od společnosti..

  7946.00 Kč
 • Chytré hodinky Carneo Gear Deluxe - zlaté
  Chytré hodinky Carneo Gear Deluxe - zlaté

  Obsah balení: nabíjecí kabel; zařízení s řemínkem Úhlopříčka displeje (palce) : 1.1 Ovládání: Dotykové ; Tlačítkové Power80:..

  2086.00 KčVybavení pro: Chytré hodinky V sekci elektronika | mobily | gps | wearables je možné objevit withings scanwatch 42mm - white!
© 2021 Kontakt