Withings Move ECG Modré

Withings Move ECG modré

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Mobily
Dodavatel:Withings
Cena:3603.00 Kč
Withings Move ECG modré 2,75 (55%) 19 hodnocení

Odborně koncipovaný.Klinicky ověřeno. Move ECG byl vyvinut s pomocí kardiologů z renomovaných institucí. První analogové hodinky na světě s vestavěným elektrokardiogramem k detekci fibrilace síní - kdykoli. * elektrokardiogram * sledování aktivity * sledování spánku * připojeno GPS * 12 měs. výdrž baterie Připraveni, kdykoli jste: pokud cítíte bušení srdce nebo nepravidelný srdeční rytmus, jednoduše stiskněte postranní tlačítko a prst položte na rámeček. Za 30 sekund je vaše lékařské EKG připraveno. EKG můžete nahrávat s telefonem nebo bez něj - data mohou být uložena v hodinkách až do další synchronizace. Jak to funguje Na zadní straně pouzdra jsou dvě elektrody. Když stisknutím tlačítka aktivujete záznam a položíte opačnou ruku na prstencovou elektrodu hodinek, uzavře se smyčka, která umožňuje Move EKG zaznamenat elektrickou aktivitu vašeho srdce. Move ECG může detekovat fibrilaci síní - také známý jako AFib. Jedná se o nejčastější poruchu srdečního rytmu. AFib může vést k srdečnímu selhání a předpokládá se, že je odpovědný za až 30% mrtvic. Sledujte svou aktivitu Je dobře známo, že aktivita může mít pozitivní dopad na kardiovaskulární zdraví - takže ECG Move se zdvojnásobuje jako plně vybavený Sledování aktivity Withings. https://www.withings.com/us/en/move-ecg


 • Nokia Steel HR 36mm - černábílá
  Nokia Steel HR 36mm - černábílá

  Provedení výrobku: bílá barva HR Steel je první tracker se sledováním tepové frekvence jenž nabízejí dlouhou životnost baterie až 25..

  4988.00 Kč
 • Carneo Guard Kid
  Carneo Guard Kid

  Obsah balení: nabíjecí kabel; zařízení s řemínkem Ovládání: Dotykové ; Tlačítkové Tvar ciferníku: Kulatý Typ displeje:..

  1937.00 Kč
 • Runtastic Orbit
  Runtastic Orbit

  Runtastic Orbit - stylový, spolehlivý 24h Fitness Tracker, pomocí kterého můžete zaznamenávat svůj pohyb, fitness aktivity a spánek po..

  1344.00 Kč
 • Carneo G-Cross
  Carneo G-Cross

  Ovládání: Dotykové Typ displeje: barevný Úhlopříčka displeje (palce) : 1.3 Rozlišení displeje: 240 x 240 Počet jader: jednojádrový..

  2988.00 Kč
 • Nokia Steel HR (36mm) Rose Gold w Grey Silicone wristband
  Nokia Steel HR (36mm) Rose Gold w Grey Silicone wristband

  Dlouhá životnost baterie: až 25 dní při jediném nabití a dalších 20 dní navíc jen při sledování času a aktivity Digitální..

  5467.00 Kč
 • UMAX U-Band P1 PRO
  UMAX U-Band P1 PRO

  Seznamte se se sportovními hodinkami U-Band P1 PRO, které zaujmou nápaditým designem, skvělými funkcemi a velkým barevným..

  1394.00 Kč
 • Withings Steel HR Sport (40mm) - White
  Withings Steel HR Sport (40mm) - White

  Chytré fitness hodinky Withings Steel HR Sport jsou vybaveny měřícími režimy až pro 30 sportovních aktivit, díky čemuž jsou ideální pro..

  5542.00 KčVybavení pro: Chytré hodinky V sekci elektronika | mobily | gps | wearables je možné objevit withings move ecg modré!
© 2021 Kontakt