Párty Alias: Ženy Versus Muži

Párty Alias: Ženy versus Muži

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Albi
Cena:599,00 Kč
Párty Alias: Ženy versus Muži 3 (60%) 23 hodnocení

V této verzi oblíbené párty hry hrají ženy proti mužům či – jinak řečeno – muži proti ženám. Jeden z hráčů vždy vysvětluje slovo nebo slovní spojení svému týmu tak, aby ho členové týmu uhádli, a tím se přiblížili k vítězství. Ale tak jednoduché to není. Ženy budou vysvětlovat slova z mužského světa (například hasák, karburátor) a muži vysvětlují slova ze světa žen (například ovulace, pedikúra).
Velký počet slov zaručí, že se vám hra jen tak neohraje.

Hra Párty Alias Ženy versus muži obsahuje: herní plán, 400 karet obsahujících 2 400 slov, přesýpací hodiny, 2 figurky a pravidla.


 • Hra Piškvorky BUDDY TOYS
  Hra Piškvorky BUDDY TOYS

  Hra Piškvorky je skvělá zábava pro celou rodinu. Hru můžete použít doma, na zahradě nebo i na pláži. Jednoduchá pravidla zaručí spoustu..

  199,00 Kč
 • Woody Mikádo MAXI
  Woody Mikádo MAXI

  Mikádo na zahradu či do dětského pokojíku. Podržte všechny tyčky, tak aby směrovaly nahoru. Potom je nechte volně padnout tak, aby se..

  179,00 Kč
 • Albi IQ Fitness - Tangramy
  Albi IQ Fitness - Tangramy

  Základním úkolem hry Tangram je sestavení čtverce. Další variantou hry je skládání různých tvarů podle zadání na kartičkách. Hra..

  229,00 Kč
 • Albi Moje první Česko
  Albi Moje první Česko

  Zábavná hra pro zvídavé děti - jak dobře vlastně znáte svoji zemi a svět, ve kterém žijete? Tato zábavná vzdělávací hra navazuje na..

  499,00 Kč
 • Albi Kvído-Chytré vějíře
  Albi Kvído-Chytré vějíře

  Chytré vějíře z koncepce Kvído jsou obrázkové kartičky se 100 otázkami a odpověďmi pro děti od 3 do 7 let. Chytré vějíře u dětí..

  179,00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit versus!
© 2021 Kontakt