TravelSafe Globe World Tour

TravelSafe Globe World Tour

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:Van Bergen Sports int.b.v.
Cena:1159.00 Kč
TravelSafe Globe World Tour 5 (100%) 22 hodnocení

Rodinná lékárna TravelSafe Globe World Tour je obsáhlá lékárna pro náročnější outdoorové aktivity a větší skupiny osob obsahující 73 předmětů. Specifikace: obsáhlá lékárna určená pro rodiny nebo větší skupiny lidí, ideální na rodinnou dovolenou, při kempování nebo na delší výlety a náročnější outdoorové aktivity obsahuje základní složky pro ošetření běžných poranění, nouzovou termofólii, digitální teploměr, resuscitační masku nebo odstraňovač klíšťat uloženo v pouzdru na zip z odolného a pevného polyesteru s transparentními vnitřními kapsami díky průhlednosti kapes lze snadno a rychle identifikovat uložený zdravotnický materiál zadní panel s poutky pro možnost horizontálního nebo vertikálního upevnění k opasku či popruhu batohu držadlo pro přenášení obsah lékárničky: 10x voděodolná náplat (25 x 72 mm) 1x elastické obinadlo (6 cm x 4 m) 1x elastické obinadlo (4 cm x 4 m) 8x netkaný tampon (5 x 5 cm) 1x trojcípý šátek 1x obinadlo (6 cm x 5 m) 1x sterilní obvaz No. 3 (10 x 12 cm) 1x nerezové nůžky 1x nerezová pinzeta 5x krevní lancety 1x oxid-zinečnatá lepící páska (5 m) 6x náplast na uzavření ran 8x betadinová náplast 1x sterilní obvaz na rány (12 x 12 cm) 1x vata (10 g) 1x resuscitační maska CPR 1x digitální teploměr 1x nerezový odstraňovač klíšťat 2x náplast na puchýře 10x tampon napuštěný alkoholem 2x vinylové rukace 1x nouzová termofólie 6x zavírací špendlík 1x ORS lžička 1x návod na poskytnutí první pomoci v anglickém jazyce


 • TravelSafe Globe Basic
  TravelSafe Globe Basic

  Outodoorová lékarna TravelSafe Globe Basic je kompaktní lékárna pro nenáročné outdoorové aktivity obsahující 24..

  582.00 Kč
 • TravelSafe Dental Kit
  TravelSafe Dental Kit

  Cestovní lékárna TravelSafe Dental Kit je určená k aplikaci provizorní zubní plomby. Specifikace: rozdíl v tlaku a teplotě, např...

  635.00 Kč
 • TravelSafe sterilní lékárna Globe Sterile
  TravelSafe sterilní lékárna Globe Sterile

  -sterilní lékárna nezbytná při delším pobytu v zemích se zvýšeným rizikem hepatitidy B a HIV, cestování v primitivních podmínkách nebo..

  462.00 Kč
 • Coghlan´s sada na ošetření nohou Foot Care Kit
  Coghlan´s sada na ošetření nohou Foot Care Kit

  -sada náplastí a prostředků zabraňujících vzniku puchýřů a odřenin na nohou během pěší turistiky adalších sportovních..

  200.00 Kč
 • BCB Adventure krabička poslední záchrany Mountain
  BCB Adventure krabička poslední záchrany Mountain

  -outdoorová verze vojenské krabičky poslední záchrany určená zejména horolezcům a příznivcům vysokohorské turistiky-sada obsahuje..

  690.00 KčVybavení pro: Lékárničky V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | zdravotní potřeby je možné objevit travelsafe globe world tour!
© 2021 Kontakt