TravelSafe Basic Bag Plus First Aid

TravelSafe Basic bag plus first aid

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:Van Bergen Sports int.b.v.
Cena:276.00 Kč
TravelSafe Basic bag plus first aid 4 (80%) 19 hodnocení

-rozšířená základní lékárna pro 1-2 osoby vhodná pro každého cestovatele, obsahující různé druhy obinadel a náplastí na řezné rány a odřeniny-sada byla sestavena podle směrnic Orange Cross-sada je vhodná pro krátké jednodenní výlety i organizované zájezdy-uloženo v pouzdru na zip s poutkem pro přenášeníobsah:10x voděodolná náplast (19 x 72 mm)2x 2 netkané tampóny (5 x 5 cm)2x vinylové rukavice1x nerezové nůžky na obinadlo1x oxid zinečnatá lepící páska (5 m)1x nerezová pinzeta6x tampón napuštěný alkoholem3x elastické obinadlo (4 cm x 4 m)2x trojcípý šátek2x sterilní obvaz na rány (10 x 12 cm)2x sterilní obvaz na rány (12 x 12 cm)1x vata (10 g)1x sada šesti spínacích špendlíků


 • BCB Adventure Anti-Tick Kit
  BCB Adventure Anti-Tick Kit

  Sada proti klíšťatům BCB Adventure Anti-Tick Kit obsahuje základní prostředky pro odstranění klíšťat a poskytnutí první pomoci po jeho..

  301.00 Kč
 • BCB Adventure Lifesaver 3 Advanced
  BCB Adventure Lifesaver 3 Advanced

  Sada první pomoci BCB Adventure Lifesaver #3 Advanced je balíček první pomoci vhodný pro vícedenní cesty s větší skupinou..

  924.00 Kč
 • BCB Adventure Backpacker
  BCB Adventure Backpacker

  Krabička poslední záchrany BCB Adventure Backpacker je kvalitní krabička poslední záchrany se základním vybavením pro přežití. Je určeno..

  615.00 Kč
 • TravelSafe Basic bag plus first aid
  TravelSafe Basic bag plus first aid

  -rozšířená základní lékárna pro 1-2 osoby vhodná pro každého cestovatele, obsahující různé druhy obinadel a náplastí na řezné rány..

  276.00 Kč
 • Coghlan´s Trek III First Aid Kit
  Coghlan´s Trek III First Aid Kit

  Lékárna Coghlan´s Trek III First Aid Kit je obsáhlá dobře vybavená lékárna pro poskytnutí první pomoci během delších výprav a..

  734.00 Kč
 • Coghlan´s Trek II First Aid Kit
  Coghlan´s Trek II First Aid Kit

  Lékárna Coghlan´s Trek II First Aid Kit je funkční turistická lékárna pro poskytnutí první pomoci během krátkých výletů a víkendových..

  499.00 Kč
 • Sada první pomoci Bushcraft Lifesaver 1 Basic
  Sada první pomoci Bushcraft Lifesaver 1 Basic

  Sada první pomoci Bushcraft Lifesaver #1 Basic je osobní balíček první pomoci pro jednodenní výlety. Specifikace: - ideální pro..

  392.00 Kč
 • BCB Adventure Bushcraft cestovní lékárna osobní sada první pomoci
  BCB Adventure Bushcraft cestovní lékárna osobní sada první pomoci

  Cestovní lékárna Bushcraft Osobní sada první pomoci je příruční kapsa s úchytem na opasek obsahující základní zdravotnický..

  230.00 KčVybavení pro: Lékárničky V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | zdravotní potřeby je možné objevit travelsafe basic bag plus first aid!
© 2021 Kontakt