Sudocrem Krém Expert 60 G

Sudocrem krém Expert 60 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Sudocrem
Cena:99,00 Kč
Sudocrem krém Expert 60 g 2,25 (45%) 26 hodnocení

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený lanolin napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku.Oxid zinečnatý má stahující účinky, benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální vlastnosti. Sudocrem je vhodné aplikovat při: - proleženinách, - ekzému, - akné, - při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek. Také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní. Sudocrem je vhodný pro každodenní ochranu plenkou pokryté pokožky před účinky dráždivých látek obsažených v moči a ve stolici k péči o ekzematickou pokožku na proleženiny. Sudocream má jemnou a hladkou konzistenci, proto se může nanášet na povrchy pokožky v tenké vrstvě. Kruhovými pohyby se Sudocream vmasíruje dokud se nevstřebá. Zůstává po něm průhledný film. Velmi rychle se vstřebává. Použití: aplikuje se 3-5x denně v tenké vrstvě. Hmotnost produktu: 60 g. Vyrobeno v Irsku.


 • Sudocrem krém Expert 125 g
  Sudocrem krém Expert 125 g

  Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený lanolin napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku.Oxid..

  169,00 Kč
 • Dětský ECO šampon 200 ml
  Dětský ECO šampon 200 ml

  200 ml. Jemně čistí a pečuje o křehké dětské vlásky. Nedráždí oči. 99 % složek je přírodního původu, 12 % z nich z ekologického..

  159,00 Kč
 • Dětské ECO tekuté mýdlo 200 ml
  Dětské ECO tekuté mýdlo 200 ml

  200 ml. Zanechá pokožku Vašeho miminka jemnou, pružnou a hydratovanou. 99 % složek je přírodního původu, 12 % z nich z ekologického..

  159,00 KčVybavení pro: Dětská kosmetika V sekci kosmetika a zdraví | kosmetika je možné objevit sudocrem krém expert 60 g!
© 2021 Kontakt