Playgro - Síťka Do Vody Se Zvířátky

Playgro - Síťka do vody se zvířátky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bazény a doplňky
Dodavatel:Playgro
Cena:159,00 Kč
Playgro - Síťka do vody se zvířátky 2,75 (55%) 21 hodnocení

To je ale legrace! Tato síťka s barevnými mořskými tvory promění každé koupání v rybolov. Barevní krabíci a chobotničky zaujmou vaše dítě natolik, že si ani nevšimne, že je umyté. Když ho přestane bavit lovit zvířátka do síťky, může nimi nechat protékat vodu. Na dně zvířátek jsou tvarované otvory skrze které voda protéká a vytváří různé obrazce. Zvířátka lze i navzájem spojovat. Pro věk od 6 měsíců Čištění: Povrch pouze ručně omývejte čistou vodou.


 • ADC BLACKFIRE Zuru - vodní balónky s prakem
  ADC BLACKFIRE Zuru - vodní balónky s prakem

  Zažijte neopakovateknou vodní bitvu se speciálním vodním prakem, jehož dostřel jo až 30 metrů. Balení obsahuje prak a 3x svazek balónků...

  399,00 Kč
 • Hape Hračky do vody - stříkací pipety
  Hape Hračky do vody - stříkací pipety

  Téměř všechny děti milují vodu. Pokud i ty vaše patří mezi milovníky vodních radovánek, tak se jim jistě bude hodit i nová hračka. Se..

  149,00 Kč
 • Vodní pistole velikost 4
  Vodní pistole velikost 4

  Vodní pistole pro letní vodní radovánky...

  49,00 Kč
 • Vodní pistole
  Vodní pistole

  Vodní pistole s pumpovací funkcí a s náhradním zásobníkem na vodu. Zásobní má sponu na připevnění např. na pásek. Velikost pistole 29..

  329,00 Kč
 • HAPPY PEOPLE Paw Patrol plavací kruh
  HAPPY PEOPLE Paw Patrol plavací kruh

  Nafukovací vinylový kruh s licencí Paw Patrol přináší všem milovníkům vodních hrátek nekonečné moře skvělé zábavy. Průměr kruhu je..

  69,00 KčVybavení pro: Dětské bazénky V sekci dům a zahrada | bazény a doplňky je možné objevit playgro - síťka do vody se zvířátky!
© 2021 Kontakt