PERLEŤOVÁ LATEXOVÁ ČEPKA SPURT -ŽLUTÁ

PERLEŤOVÁ LATEXOVÁ ČEPKA SPURT -ŽLUTÁ

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Střešní nosiče
Dodavatel:SPURT
Cena:89.00 Kč
PERLEŤOVÁ LATEXOVÁ ČEPKA SPURT -ŽLUTÁ 5 (100%) 25 hodnocení

Latexové čepky jsou vyrobeny z materiálu, který má vysokou mechanickou pevnost. Jsou velmi flexibilní a vykazují významnou odolnost vůči stárnutí. Plavecká čepice Spurt Latex je oproti silikonu tenčí a měkčí. Latexová čepice nepropouští vodu, čímž ochraňuje vlasy plavce před škodlivým působením chlóru. Čepice má v univerzální velikosti pro dospělé. Vlasy zůstanou téměř suché a při plavání vám nebudou překážet. Obvod hlavy cca 50-60 cm. Specifikace: Materiál: 100% latex Hladká,hedvábná struktura Hydrodynamický tvar Balení: transparentní sáček s úchytem Rozměr: Univerzální Barva: žlutá Upozornění: Certyfikáty, normy: CE Záruka 24 měsíců


 • Prkno na vodu MONDO WAIKIKI BOARD - 160 CM
  Prkno na vodu MONDO WAIKIKI BOARD - 160 CM

  Prkno na vodu MONDO WAIKIKI BOARD - 160 CMPrkno na vodu od italského výrobce MONDO pro mladší vodáky. Skvělé pro začínající surfaře nebo..

  1934.00 Kč
 • Asalvo Nosič na břicho black
  Asalvo Nosič na břicho black

  DĚTSKÝ NOSIČ Ideální pro společné procházky. Nosič je možné nosit vepředu i na zádech. Přední praktická kapsička na potřebné..

  799,00 KčVybavení pro: Nosiče vodní sporty V sekci auto-moto | střešní nosiče je možné objevit perleŤovÁ latexovÁ Čepka spurt -ŽlutÁ!
© 2021 Kontakt