Příběhy Z Kostek - Záhady

Příběhy z kostek - Záhady

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:293.00 Kč
Příběhy z kostek - Záhady 2,5 (50%) 22 hodnocení

Příběhy z kostek je hra, ve které zábavným způsobem hráči zapojí své kreativní myšlení a vytváří vlastní příběhy. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob hraní, jde jen o zábavu při sdílení příběhů s rodinou a přáteli. Stačí hodit kostkami, začít slovy „Bylo nebylo ...“ a rozvinout křídla své představivosti! Hra slouží jako kreativní a vzdělávací nástroj ke stimulaci představivosti, pomáhá rozvíjet jazyk, vylepšit slovní zásobu a propagovat dovednosti při řešení problémů pro věkovou kategorii od 6 let. Díky malému rozměru (80 x 75 x 30 mm) a magnetické krabičce lze vzít kamkoliv s sebou. Proto je hra vhodná na cesty, při čekání v restauraci, do družiny nebo na přestávku ve škole, na prolomení ledů ve společnosti, pro vytváření nových nápadů nebo na pomoc s učením jazyků. Hra obsahuje 9 kostek o rozměrech 19 mm, každá se 6 unikátními vyraženými obrázky, celkem tedy 54 obrázků na téma - Záhady a krátká a jednoduchá pravidla.


 • Příběhy z kostek - Hrdinové
  Příběhy z kostek - Hrdinové

  Příběhy z kostek je hra, ve které zábavným způsobem hráči zapojí své kreativní myšlení a vytváří vlastní příběhy. Neexistuje..

  293.00 Kč
 • SPIN MASTER L.O.L. Surprise dobrodružná společenská hra
  SPIN MASTER L.O.L. Surprise dobrodružná společenská hra

  Buď první, kdo projde LOL hracím polem a posbírá všech 7 LOL žetonů. Balení obsahuje: herní desku, 7 míčků L.O.L. Surprise, 4 figurky..

  575.00 Kč
 • ADC Blackfire Dobble ZOO
  ADC Blackfire Dobble ZOO

  Populární svižná postřehovka Dobble přichází ve verzi ZOO!Hra získala ocenění Hračka roku v kategorii deskové hry! Postřehový..

  309.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit příběhy z kostek - záhady!
© 2021 Kontakt