Příběhy Z Kostek - Klasik

Příběhy z kostek - Klasik

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:293.00 Kč
Příběhy z kostek - Klasik 2,25 (45%) 24 hodnocení

Příběhy z kostek je hra, ve které zábavným způsobem hráči zapojí své kreativní myšlení a vytvářejí vlastní příběhy. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob hraní, jde jen o zábavu při sdílení příběhů s rodinou a přáteli. Stačí hodit kostkami, začít slovy „Bylo nebylo ...“ a rozvinout křídla své představivosti! Hra slouží jako kreativní a vzdělávací nástroj ke stimulaci představivosti, pomáhá rozvíjet jazyk, vylepšit slovní zásobu a propagovat dovednosti při řešení problémů pro věkovou kategorii od 6 let. Díky malému rozměru (80 x 75 x 30 mm) a magnetické krabičce lze vzít kamkoliv s sebou. Proto je hra vhodná na cesty, při čekání v restauraci, do družiny nebo na přestávku ve škole, na prolomení ledů ve společnosti, pro vytváření nových nápadů nebo na pomoc s učením jazyků. Hra obsahuje 9 kostek o rozměrech 19 mm, každá se 6 unikátními vyraženými obrázky, celkem tedy 54 obrázků a krátká a jednoduchá pravidla.


 • ESCAPE ROOM: úniková hra - 4 scénáře
  ESCAPE ROOM: úniková hra - 4 scénáře

  Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“..

  815.00 Kč
 • Správný čas - hra školou
  Správný čas - hra školou

  Naučná hra pro děti od 5 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou poznávání hodin tím, že přiřazují kartičky ke správnému..

  220.00 Kč
 • Hra školou® - PROTIKLADY
  Hra školou® - PROTIKLADY

  Naučné hraní pro malé objevitele . Krabička "HRA ŠKOLOU® – PROTIKLADY pro děti již od 3 let do 6 let. Pomocí dvoudílných velkých..

  220.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit příběhy z kostek - klasik!
© 2021 Kontakt