Příběhy Z Kostek - Hrdinové

Příběhy z kostek - Hrdinové

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:293.00 Kč
Příběhy z kostek - Hrdinové 5 (100%) 21 hodnocení

Příběhy z kostek je hra, ve které zábavným způsobem hráči zapojí své kreativní myšlení a vytváří vlastní příběhy. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob hraní, jde jen o zábavu při sdílení příběhů s rodinou a přáteli. Stačí hodit kostkami, začít slovy „Bylo nebylo ...“ a rozvinout křídla své představivosti! Hra slouží jako kreativní a vzdělávací nástroj ke stimulaci představivosti, pomáhá rozvíjet jazyk, vylepšit slovní zásobu a propagovat dovednosti při řešení problémů pro věkovou kategorii od 6 let. Díky malému rozměru (80 x 75 x 30 mm) a magnetické krabičce lze vzít kamkoliv s sebou. Proto je hra vhodná na cesty, při čekání v restauraci, do družiny nebo na přestávku ve škole, na prolomení ledů ve společnosti, pro vytváření nových nápadů nebo na pomoc s učením jazyků. Hra obsahuje 9 kostek o rozměrech 19 mm, každá se 6 unikátními vyraženými obrázky, celkem tedy 54 obrázků na téma - Hrdinové a krátká a jednoduchá pravidla.


 • Poznáš Slovensko
  Poznáš Slovensko

  Vedomostno-zábavná hra pre zvedavé deti a dospelých je pútavou turistickou prechádzkou poSlovensku, jeho dolinách, pohoriach, mestách a..

  560.00 Kč
 • ÚNIKOVÁ HRA: OPUŠTĚNÁ CHATA Párty hra
  ÚNIKOVÁ HRA: OPUŠTĚNÁ CHATA Párty hra

  Poklidná cesta na dovolenou se změní v noční můru... Chata v lese vám měla poskytnout bezpečný nocleh. Ráno je ale vše zamčené. Jak..

  410.00 Kč
 • Dračí poklad
  Dračí poklad

  Originální pohádkové hry pro DĚTI I DOSPĚLÉ. Poznejte kouzlo starohradských pohádek a zažijte neopakovatelné chvíle s originálními..

  289.00 Kč
 • SOUBOR 100 HER Rodinná hra
  SOUBOR 100 HER Rodinná hra

  Soubor stovky her pro celou rodinu, kde si určitě každý vybere tu svou oblíbenou. Nechybí zde klasické hry jako Člověče nezlob se, šachy,..

  263.00 Kč
 • KOSTKY Cestovní hra
  KOSTKY Cestovní hra

  Hra v kostky. Hra je určena hráčům, kteří umějí taktizovat, rozhodnout se pro správnou možnost z hodu kostkami. Hraje se..

  159.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit příběhy z kostek - hrdinové!
© 2021 Kontakt