Rodinná Hra Příběhy Z Kostek: Akce, MINDOK

Rodinná hra Příběhy z kostek: Akce, MINDOK

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Mindok
Cena:345.00 Kč
Rodinná hra Příběhy z kostek: Akce, MINDOK 3 (60%) 24 hodnocení

Jedinečná hra, která rozvíjí představivost a kreativitu dětí i dospělých pro jednoho a více hráčů od šesti let. Třetí díl úspěšných Příběhu z kostek. Příběhy z kostek (Rory´s Story Cubes) Vám umožní prožít dynamické příběhy plné pohybu a různých zajímavých činností. V této hře nejde o vítězství, ale především o rozvoj představivosti a fantazie. Příběhy z kostek: Akce je možné hrát samostatně nebo společně s dalšími sadami Příběhů z kostek. Princip hry: Hoďte kostkami a podívejte se na obrázky, které Vám padly. Začněte skládat příběh, ve kterém se vše, co je na kostkách, objeví. Příliš nepřemýšlejte, začněte některým z obrázků a příběh se začne rozvíjet sám. Buď jen tak vyprávějte nebo soutěžte o nejzajímavější příběh. Baleno v praktické a zároveň atraktivní krabičce z pevného kartonu, s magnetickým uzávěrem. Hra obsahuje: 9 kostek s obrázky, česká a slovenská pravidla


 • Dětská společenská hra Nezlob se, človíčku!, EFKO
  Dětská společenská hra Nezlob se, človíčku!, EFKO

  Nejznámější společenská hra pro 2 až 4 hráče určená pro nejmenší děti od tří let. Tato společenská hra je základními pravidly..

  247.00 Kč
 • Labyrint Junior hra
  Labyrint Junior hra

  Malá strašidla pozor! V tomto labyrintu nezůstane nic, tak jak bylo! Stále se posouvají stěny a chodby. Objevíte tajemství ukrutá za..

  502.00 Kč
 • Šachy STEUTON
  Šachy STEUTON

  Klasická stolní hra obsahuje 32 dřevěných figurek a hrací pole z tvrdého papíru. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti..

  359.00 Kč
 • EVOLUCE-trilogie
  EVOLUCE-trilogie

  Tři společenské hry Evoluce (hlavní+2 rozšíření), na téma evoluce a rozvoje schopností živočichů. Uchraň co nejvíce svých zvířat..

  685.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit příběhy z kostek - akce!
© 2021 Kontakt