Dobble Anniversary

Dobble Anniversary

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:590.00 Kč
Dobble Anniversary 4,5 (90%) 18 hodnocení

Nová edice postřehového bestselleru k 10. výročí hry! 2 samostatné balíčky 55 karet velkého formátu. První balíček obsahuje svítícími symboly z říše strašidel a druhý balíček symboly se zlatou barvou ve stylu oslavy. Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble Anniversary to jsou dva balíčky 50 různých symbolů, 55 karet velkého formátu, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná! UPOZORNĚNÍ: Karty STRAŠIDEL musí být ,pro správný efekt, před hraním umístěny pod zdroj světla. Čím jasnější světlo, tím méně času trvá, než jej karta absorbuje. Doba, po kterou je potřeba nechat karty nasvítit, závisí na intenzitě světla. Pokud se karty umístí pod jasně zářící sluneční paprsky, doba 10 minut by měla stačit. Pokud se používá např. domácí osvětlení, tak je potřebná doba delší. Nicméně je potřeba se ujistit, že všechny karty byly řádně nasvíceny.


 • Ťuk, ťuk podzemí
  Ťuk, ťuk podzemí

  Matematická karetní dobrodružná hra! V této kooperativní hře musíte všichni spolupracovat při zkoumání Pevnosti plné nástrah a..

  293.00 Kč
 • CLEMENTONI Pexeso Zvířátka z farmy
  CLEMENTONI Pexeso Zvířátka z farmy

  Zvířátka z farmy - Pexeso je klasická hra pro všechny věkové kategorie. Hledej stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce..

  181.00 Kč
 • CLEMENTONI Pexeso Mořský život
  CLEMENTONI Pexeso Mořský život

  Podmořský život - Pexeso je klasická hra pro všechny věkové kategorie. Hledej stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce..

  181.00 Kč
 • CLEMENTONI Pexeso Ledové království 2
  CLEMENTONI Pexeso Ledové království 2

  Ledové království 2 - Pexeso je klasická hra pro všechny věkové kategorie. Hledej stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde..

  181.00 Kč
 • ALBI Divočina
  ALBI Divočina

  V původní české karetní hře  Divočina  se stanete šamanem v kraji, kde příroda bují a zvířectvo se prohání, kam oko dohlédne...

  349.00 Kč
 • Pexeso Tlapková patrola
  Pexeso Tlapková patrola

  Psí hrdinové Tlapkové Patroly zajisté potěší své fanoušky, tentokrát v obrázcích určených k vymalovávání a také ve hře pexeso. Ve..

  97.00 Kč
 • TimeLine - Česko
  TimeLine - Česko

  Vědomostní karetní hra v praktické plechové krabičce! Mohl si dát Bedřich Smetana na oslavu dokončení cyklu "Má vlast"..

  238.00 Kč
 • PIATNIK Poker,Bridž - Plastové karty v krabičce
  PIATNIK Poker,Bridž - Plastové karty v krabičce

  Plastové pokerové karty francouzského typu balené v praktické krabičce. Karty jsou voděodolné. Můžete si je s sebou vzít k vodě i na..

  287.00 KčVybavení pro: Karetní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit dobble anniversary!
© 2021 Kontakt