Dobble - Frozen 2

Dobble - Frozen 2

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:363.00 Kč
Dobble - Frozen 2 5 (100%) 19 hodnocení

Populární postřehová hra Dobble s motivy z filmu Frozen2 pro děti již od 4 let! Postřehový bestseller se vrací s postavičkami a symboly z populárního animovaného filmu Frozen 2! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly z populárního filmu při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a proto je ideálním společníkem na cesty, dovolenou či na výlet. Balení obsahuje 30 karet a na každé z nich se nachází 6 symbolů


 • Pexeso Přírodověda Smysly a orgány
  Pexeso Přírodověda Smysly a orgány

  Didaktická známá hra pexeso, která je určená všem žákům a pedagogům pro procvičení probíraného učiva. Celkem 66 kartiček, které..

  89.00 Kč
 • EDUCA Pexeso Zvířata 110 kartiček
  EDUCA Pexeso Zvířata 110 kartiček

  Kdo najde nejvíce stejných dvojic vyhrává! Zábavná rodinná hra s obrázky fotografií zvířat v přírodě. Děti si při hře trénují..

  377.00 Kč
 • EDUCA Pexeso Prasátko Peppa 36 kartiček
  EDUCA Pexeso Prasátko Peppa 36 kartiček

  Kdo najde nejvíce stejných dvojic vyhrává! Zábavná rodinná hra s obrázky oblíbeného prasátka Peppy. Děti si při hře trénují..

  429.00 Kč
 • EDUCA Kloboučkové pexeso Zvířátka
  EDUCA Kloboučkové pexeso Zvířátka

  Oblíbená dětská hra pexeso v netradiční variantě s obrázky animovaných zvířátek! Namísto vystřižených kartiček budeš hledat..

  328.00 Kč
 • Společenská hra Ninja karty, MINDOK
  Společenská hra Ninja karty, MINDOK

  Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností...

  345.00 Kč
 • FROZEN II Domino
  FROZEN II Domino

  Cílem hráčů je co nejdříve vyložit všechny kartičky z ruky. Kartičky domina se přikládají vždy stejným obrázkem k sobě. Místo bodů..

  182.00 Kč
 • Výbušná koťátka: Párty karty
  Výbušná koťátka: Párty karty

  Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru. Hru vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a..

  652.00 Kč
 • Pexeso na cesty Auta
  Pexeso na cesty Auta

  Pexeso v praktické, snadno uzavíratelné a díky provázku i přenositelné krabičce. Obsahuje celkem 64 kartiček v oblíbených pohádkových..

  152.00 KčVybavení pro: Karetní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit dobble - frozen 2!
© 2021 Kontakt