Dobble Česko

Dobble Česko

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:328.00 Kč
Dobble Česko 2,75 (55%) 18 hodnocení

Populární postřehová hra nyní na motivy Česka! Ikonické symboly z českého prostředí a historie si oblíbí opravdu každý! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!


 • Shit happens 50 shades of shit
  Shit happens 50 shades of shit

  Samostatně hratelné rozšíření pro karetní hru Shit happens Jednoduchá, ale o to více zabávaná karetní hra Shit happens přichází se..

  363.00 Kč
 • V kostce! Plus Abeceda
  V kostce! Plus Abeceda

  Hry V kostce! Plus navazují na oblíbené hry V kostce! a posouvají populární mechanismy těchto her na zcela novou úroveň. S novými pravidly..

  381.00 Kč
 • V kostce! Plus Moje první obrázky
  V kostce! Plus Moje první obrázky

  Hry V kostce! Plus navazují na oblíbené hry V kostce! a posouvají populární mechanismy těchto her na zcela novou úroveň. S novými pravidly..

  381.00 Kč
 • Bossin` Space
  Bossin` Space

  Kooperativní hra Bossin` Space je vhodná pro jednoho až pět hráčů. Zahrajte karty příkazů ze své ruky a společně se svými spoluhráči..

  464.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit dobble Česko!
© 2021 Kontakt