Blechová Zdenka: Zákony Vesmíru, KVARTETO Pro Malé I Velké Kniha 32 Karet Kniha

Blechová Zdenka: Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké kniha 32 karet Kniha

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zděnka Blechová
Cena:425.00 Kč
Blechová Zdenka: Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké kniha 32 karet Kniha 4,25 (85%) 23 hodnocení

Tyto karty jsem vytvořila jako společenskou hru. Kvarteto jsem ráda hrála, hlavně v dětství. Tehdy jsem se jejich prostřednictvím učila slušenému chování. Měla jsem tyto karty ráda a mám je ve své mysli dodnes. Tato hra vás naučí pochopit hodnoty člověka. Díky ní můžete pochopit rozdíl v tom, když něco dělám pro sebe a pro druhé. Když jednám srdcem a když jednám rozumem, když věřím sobě a když uvěřím druhým. Když se rozhodnu sám a když si nechám poradit, když miluji druhé a když mám rád sebe. Když čekám na ocenění druhých a jak ocenit sám sebe. Karty jsou určeny pro malé i velké. Současně si prostřednictvím karet můžete každé tři měsíce vyložit, co se právě děje ve vašem životě. Zamícháte karty a vytáhnete postupně tři karty. První karta bude znamenat, co se právě učíte, druhá karta, co si máte uvědomit a třetí karta, co máte pochopit.


 • Colossal Arena
  Colossal Arena

  Rychlá karetní hra pro 2-5 hráčů světově oblíbeného autora Reinera Knizii. Hráči sázejí na nestvůry-gladiátory a snaží se pomocí..

  361.00 Kč
 • Jak si správně přát
  Jak si správně přát

  Pokud nemáte dostatek času k přečtení knihy Jak si správně přát, která se již stala bestsellerem, ale i přesto se chcete naučit správně..

  229.00 KčVybavení pro: Karetní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit blechová zdenka: zákony vesmíru, kvarteto pro malé i velké kniha 32 karet kniha!
© 2021 Kontakt