ADC Blackfire Dobble ZOO

ADC Blackfire Dobble ZOO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:309.00 Kč
ADC Blackfire Dobble ZOO 4 (80%) 22 hodnocení

Populární svižná postřehovka Dobble přichází ve verzi ZOO!Hra získala ocenění Hračka roku v kategorii deskové hry! Postřehový bestseller se vrací s postavičkami a symboly zvířátek ze ZOO! Hra je zaměřená na rychlost, postřeh a reflexy! Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou Obsahuje 55 karet a na každé z nich najdete 8 symbolů!5 her v 1 s českými pravidly!UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení. Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.5 her v 1 s českými pravidly!UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení. Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.


 • Zapomenutý ostrov úniková hra
  Zapomenutý ostrov úniková hra

  Co začalo jako idylický výlet na moře, končí strašnou bouří... Vaše loď ztroskotá a vy se ocitnete na pláži tajemného ostrova...

  373.00 Kč
 • Zapovězený hrad úniková hra
  Zapovězený hrad úniková hra

  Vstoupili jste do prastarého hradu... Objevíte nádherný trůnní sál. Sotva vstoupíte, velké dřevěné dveře za vámi zapadnou. Možná se..

  373.00 Kč
 • ÚNIKOVÁ HRA: MRTVÝ MUŽ V ORIENT EXPRESU Párty hra
  ÚNIKOVÁ HRA: MRTVÝ MUŽ V ORIENT EXPRESU Párty hra

  Originální únikové hry, které můžete hrát doma. Napínavé příběhy vás vtáhnou do překvapivých situací. Řešte rébusy, čtěte mezi..

  373.00 Kč
 • ESCAPE ROOM 2.: úniková hra - 4 scénáře
  ESCAPE ROOM 2.: úniková hra - 4 scénáře

  4 NOVÉ SCÉNÁŘE PLNÉ NAPĚTÍ Dokážete si zachovat chladnou hlavu i ve stresu? Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře..

  815.00 Kč
 • Blackfire hra Dobble 360°
  Blackfire hra Dobble 360°

  Nová verze hry Dobble, z které se vám zatočí hlava! Nový způsob hry - karty nejsou vidět v jednom okamžiku, ale rotují na otočné..

  449.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit adc blackfire dobble zoo!
© 2021 Kontakt