ADC Blackfire Dobble Základní Hra

ADC Blackfire Dobble Základní hra

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:279.00 Kč
ADC Blackfire Dobble Základní hra 5 (100%) 17 hodnocení

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden ! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná! Obsah balení: 55 karet a plechová krabička Recenze - deskovehry.com Recenze - Chrudimka Recenze - Zatrolené hry 5 her v 1 s českými pravidly!5 her v 1 s českými pravidly!UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení. Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.


 • ESCAPE ROOM 2.: úniková hra - 4 scénáře
  ESCAPE ROOM 2.: úniková hra - 4 scénáře

  4 NOVÉ SCÉNÁŘE PLNÉ NAPĚTÍ Dokážete si zachovat chladnou hlavu i ve stresu? Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře..

  815.00 Kč
 • ADC Blackfire Dobble Harry Potter
  ADC Blackfire Dobble Harry Potter

  Doba hraní:15 minut Počet hráčů:2 až 8 Věk:od 6 let Rozměry krabice (balení):13 x 13 x 8 cm Dobble Harry Potter je zábavná..

  349.00 Kč
 • TREFL 5 sekund Junior
  TREFL 5 sekund Junior

  Oblíbená rodinná hra, nyní ve verzi Junior. Vyjmenuj 3 příchutě pudinku. To jistě zvládneš... Ale dokážeš to pod tlakem? Máš..

  628.00 Kč
 • Pexeso Dopravní značky
  Pexeso Dopravní značky

  Klasická paměťová hra, kde se snaží najít co nejvíce shodných dvojic.Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky..

  182.00 Kč
 • ŠACHY Cestovní hra
  ŠACHY Cestovní hra

  Klasická desková hra, která rozvíjejí paměť, strategické a kombinační schopnosti hráče...

  159.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit adc blackfire dobble základní hra!
© 2021 Kontakt