ADC Blackfire Dobble Harry Potter

ADC Blackfire Dobble Harry Potter

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Zygomatic
Cena:349.00 Kč
ADC Blackfire Dobble Harry Potter 4,5 (90%) 21 hodnocení

Doba hraní:15 minut Počet hráčů:2 až 8 Věk:od 6 let Rozměry krabice (balení):13 x 13 x 8 cm Dobble Harry Potter je zábavná společenská hra pro celou rodinu zaměřená na rychlost, postřeh a reflexy! Inovovaná verze jedné z nejpopulárnějších a nejprodávanějších her roku 2014 - Dobble (inspirovaná kouzelným světem Harryho Pottera). Hráči hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Hra mimo jiné zaujme právě také jednoduchými pravidly vysvětlenými doslova za pár sekund. Je vhodná pro děti i jejich rodiče a všechny, kdo chtějí na vlastní kůži poznat, že i tak jednoduchá hra může být tak zábavná! Hra obsahuje: 55 kulatých karet plechová krabička zaručující bezpečí karet pravidla hry v češtině a ve slovenštině


 • ÚNIKOVÁ HRA: OPUŠTĚNÁ CHATA Párty hra
  ÚNIKOVÁ HRA: OPUŠTĚNÁ CHATA Párty hra

  Poklidná cesta na dovolenou se změní v noční můru... Chata v lese vám měla poskytnout bezpečný nocleh. Ráno je ale vše zamčené. Jak..

  410.00 Kč
 • SOUBOR 100 HER Rodinná hra
  SOUBOR 100 HER Rodinná hra

  Soubor stovky her pro celou rodinu, kde si určitě každý vybere tu svou oblíbenou. Nechybí zde klasické hry jako Člověče nezlob se, šachy,..

  263.00 Kč
 • Hra Doprava
  Hra Doprava

  Soubor naučně-logických společenských her DOPRAVA obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto..

  156.00 Kč
 • KOSTKY Cestovní hra
  KOSTKY Cestovní hra

  Hra v kostky. Hra je určena hráčům, kteří umějí taktizovat, rozhodnout se pro správnou možnost z hodu kostkami. Hraje se..

  159.00 Kč
 • FARAO - TAJEMSTVÍ PRASTARÉ HROBKY Rodinná hra
  FARAO - TAJEMSTVÍ PRASTARÉ HROBKY Rodinná hra

  Již několik generací archeologů sní o objevení tajemné hrobky uprostřed egyptské pyramidy na hranicích Abúsíru. Podle nedávno nalezených..

  555.00 Kč
 • Drop it
  Drop it

  Drop it je společenská hra pro celou rodinu. Hra vyžaduje šikovnost, taktiku i trochu štěstí. Skvěle se pobavíte a napětí při hře..

  541.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit adc blackfire dobble harry potter!
© 2021 Kontakt