651 BÍLÁ SILIKONOVÁ ČEPICE SPURT

651 BÍLÁ SILIKONOVÁ ČEPICE SPURT

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Střešní nosiče
Dodavatel:SPURT
Cena:90.00 Kč
651 BÍLÁ SILIKONOVÁ ČEPICE SPURT 5 (100%) 25 hodnocení

Silikon, je jedním z nejsilnějších materiálů používaných při výrobě plaveckých čepic. Díky tomuto materiálu jsou čepice odolné a po dlouhou dobu zachovávají své fyzikální vlastnosti. Lze snadno nasadit i sundat bez "tahání" vlasů. Velmi dobrá přilnavost k hlavě zajišťuje vysoké pohodlí při nošení a poskytuje skvělou ochranu pro vlasy při plavání. Specifikace: Materiál: 100% silikon Vysoká pružnost Velká pevnost při natažení Odolnost vůči chemikáliím Hydrodynamický tvar Balení: průhledný sáček s rukojetí Rozměr: univerzální Model: 651 Barva: bílá Upozornění: Certyfikáty, normy: CE Záruka 24 měsíců


 • Prkno na vodu MONDO WAIKIKI BOARD - 160 CM
  Prkno na vodu MONDO WAIKIKI BOARD - 160 CM

  Prkno na vodu MONDO WAIKIKI BOARD - 160 CMPrkno na vodu od italského výrobce MONDO pro mladší vodáky. Skvělé pro začínající surfaře nebo..

  1934.00 Kč
 • Asalvo Nosič na břicho grey melange
  Asalvo Nosič na břicho grey melange

  DĚTSKÝ NOSIČ Ideální pro společné procházky. Nosič je možné nosit vepředu i na zádech. Přední praktická kapsička na potřebné..

  799,00 Kč
 • Asalvo Nosič na břicho black
  Asalvo Nosič na břicho black

  DĚTSKÝ NOSIČ Ideální pro společné procházky. Nosič je možné nosit vepředu i na zádech. Přední praktická kapsička na potřebné..

  799,00 Kč
 • Nosítko Womar Zaffiro Care černo-bílé
  Nosítko Womar Zaffiro Care černo-bílé

  Praktické nosítko Womar Zaffiro Care. Nosítko je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny. Jeho součástí jsou tvarované, pohodlé a měkké popruhy,..

  1939,00 KčVybavení pro: Nosiče vodní sporty V sekci auto-moto | střešní nosiče je možné objevit 651 bÍlÁ silikonovÁ Čepice spurt!
© 2021 Kontakt