DGT, LUNA Dětská Sestava

DGT, LUNA dětská sestava

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský nábytek
Cena:20700 Kč
DGT, LUNA dětská sestava 4,25 (85%) 24 hodnocení

Kolekce dětského nábytku LUNA vám umožní sestavit pokojíček přesně podle představ i potřeb vaší princezny. Sestava obsahuje několik skříněk, regálů a komod různých velikostí. Nechybí ani psací stůl a dokonce zde najdete i postel s matrací vyplněnou pružinami bonell. Ty patří ke kvalitnějším pružinovým systémům. Jsou řádově spojeny spirálovým drátem, čímž je tvořeno jádro. Při ležení tak reaguje téměř celá plocha matrace, neboť se váha přenese postupně na všechny pružin. Jsou velmi pevné a prodyšné. Bílá barva v kombinaci s jemnou růžovou dodává sestavě pohádkový nádech. Nábytek je vyrobený z laminované desky, která je snadno omyvatelná a odolná vůči mechanickému poškození (př. poškrábání). Hrany jsou opatřeny ABS páskou, která je zaoblená a dodává nábytku na bezpečnosti. Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. INFORMACE VE ZKRATCE dekor bílo růžový pokoj lze zakoupit jako hotová sestava nebo jednotlivý nábytek zvlášť v ceně postele je matrace vyplněná bonell pružinami k posteli je možné dokoupit šuplíky nábytek je vyrobený z lamina a opatřen ABS hranami dodáváme v demontu


 • DLR, LORENTO III dětská sestava
  DLR, LORENTO III dětská sestava

  Variabilní studentská sestava Lorento je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak ukojila potřeby..

  15000 Kč
 • ICK, MIKI II Dětský pokoj
  ICK, MIKI II Dětský pokoj

  Děti žijí pro chvíle, kdy jsou šťastné. Tak zní motto tohohle dětského pokoje, který byl navržen hlavně s láskou k dětem a jejich..

  11200 Kč
 • ICK, MIKI III Dětský pokoj
  ICK, MIKI III Dětský pokoj

  Děti žijí pro chvíle, kdy jsou šťastné. Tak zní motto tohohle dětského pokoje, který byl navržen hlavně s láskou k dětem a jejich..

  13000 Kč
 • DGT, IMOLA dětský pokoj
  DGT, IMOLA dětský pokoj

  Disponuje celkem 15 různými komponenty, které můžete zakoupit mimo základní sestavu zvlášť a vytvořit tak pokoj přímo na míru. Sestava..

  30100 KčVybavení pro: Dětské pokoje V sekci dětské zboží | dětský nábytek je možné objevit dgt, luna dětská sestava!
© 2021 Kontakt