Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module, 91-010-172001B


Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module, 91-010-172001B

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

👌 SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí napětí +3.3V - Nízký ztrátový výkon Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hustota portů SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu. Kompatibilní s průmyslovými standardy SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy...


Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module, 91-010-172001B 5 (100%) 21 x hodnotené

Sociální sítě
facebook youtube
zyxel sfp-1000t sfp to gigabit module, 91-010-172001b za super ceny
© 2021 Kontakt